Chłopak z komputera

Pamiętacie „Dziewczynę z komputera”? Serial z lat 90. emitowany w Polsce na kanale RTL7? Dwóch nerdów stworzyło idealną, ale wirtualną kobietę, która niespodziewanie ożyła, opuściła ramy ekranu i wkroczyła do ich codziennego życia. Wreszcie stało się to możliwe! Już dziś możecie mieć partnera, o jakim nawet nie śniliście.

Rodzice pytają się kiedy zostaną teściami? Chcesz się popisać przed koleżankami? Pragniesz zrobić na złość swojemu ex/obecnemu chłopakowi? Jesteś lesbijką, ale jeszcze nie wiesz, jak obwieścić to światu? Krótko mówiąc – jeśli potrzebujesz „na gwałt” chłopaka, a nie masz skąd wziąć – Invisible Boyfirend jest właśnie dla ciebie. Dzięki temu portalowi wykreowanie perfekcyjnej drugiej połówki, która będzie wchodziła z tobą w realne interakcje, stało się prostsze niż „match” na Tinderze.

Cała procedura jest bajecznie łatwa. Wybierasz dla swojego partnera imię i wiek, a następnie jego wygląd spośród piętnastu propozycji. Nie ma tu przestylizowanych modeli, są normalni faceci o różnych kolorach skóry i długościach włosów. Potem tworzysz jego osobowość – sama możesz zdecydować czy będzie słodki i nieśmiały czy może dogryzający i sarkastyczny. Do koszyczka dołóż jego zainteresowania.

Na podstawie tych czynników, portal sam wymyśli romantyczną historię początków waszego związku, którą możesz dowolnie edytować, puszczając wodze fantazji. I już. I oto jest ON. Wymarzony, wyczekany, jedyny.

boy2

A teraz najlepsze. Interakcja. Twój Niewidzialny Chłopak jest przecież po to, byś pokazała go całemu światu. Niestety nie wyskoczy z komputera, jak ta dziewczyna ze starego serialu, ale za pośrednictwem nowych technologii, pomoże ci stworzyć iluzję jego posiadania. Tak bardzo, że nawet sama w to uwierzysz.

Invisible Boyfriend wysyła ci smsy i odpowiada na twoje wiadomości w realnym czasie. Możesz więc prowadzić z nim konwersacje, gdy wszystkie inne koleżanki wystukują smsy do swoich chłopców. Możesz im nawet pokazać te słodkie smsy od twojego kochasia. To jeszcze nic, wirtualny chłopak czasami do ciebie dzwoni, zostawia ci wiadomości na poczcie głosowej, a nawet wysyła tradycyjne listy oraz prezenciki z różnych okazji np. Walentynek.

A najważniejsze – pamięta o twoich urodzinach!

Niestety, aplikacja na razie dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. No i oczywiście, tak usługa nie jest bezpłatna. Dlatego, póki co, nie będę zamieniać mojego realnego chłopaka, na nowy, lepszy, ale niewidzialny model.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Back to Top
%d bloggers like this:
Przejdź do paska narzędzi